Apartament na wakacje w Krakowie

Wakacje są już na półmetku. Niektórzy z nas, tak jak ja, preferują wyjazdy urlopowe w sierpniu. Nie należę do osób, które lubią opalać się na słońcu. Wolę pojechać do jakiegoś miasta i je zwiedzić. W tym roku padło na Kraków. Jedziemy tam z narzeczonym w przyszłym tygodniu.

W Krakowie łatwo znajdziemy apartament na wynajem

apartamenty krakówMamy już za sobą czasy, kiedy spaliśmy w hostelach. Nie braliśmy oddzielnego pokoju, bo i tak wracaliśmy tam tylko na noc. Wystarczyło nam trochę snu i szliśmy dalej zwiedzać miasto. Teraz jednak jesteśmy już nieco starsi i szukamy również wygodny. Tym razem postanowiliśmy wynająć apartament. Jeśli chodzi o apartamenty Kraków jest miejscem, gdzie znajdziemy wiele ofert tego typu. Możemy wybrać apartament w hotelu lub oferowany przez osobę prywatną. Nieważne, który wybierzemy, będziemy mieli komfortowy pobyt w obydwu przypadkach. Apartamenty są duże, jasne i mają wygodne meble. Mam nadzieję, że wyśpię się tam równie dobrze jak w domu. Planujemy zwiedzić Wawel, obejrzeć rynek główny i Sukiennice. Chcemy także pojechać do kopalni soli w Wieliczce. Zawsze marzyłam, żeby zobaczyć to miejsce. Lubimy dużo spacerować, dlatego też zależało mi na tym, żeby mieć oddzielną łazienkę z wanną. Lubię wieczorem zażyć relaksującej kąpieli z pianą. Jak wiemy w hostelach zazwyczaj są wspólne łazienki z prysznicem. Dlatego dość już hosteli – jesteśmy już w pewnym wieku i należy nam się trochę komfortu. Mój narzeczony też tak uważa. Chcemy dokładnie zwiedzić miasto, mam tyko nadzieję, że starczy nam na to urlopu.

Pokój zarezerwowaliśmy w ubiegłym miesiącu. Cena nie była wygórowana. Mamy też większy budżet niż w czasach studenckich. Szykuje się piękna wycieczka. Miło spędzimy czas podczas zwiedzania, a potem odpoczniemy wygodnie w naszym wynajętym apartamencie.