Antycellulitowy zabieg endermologii w Łodzi

W ostatnich latach dużą popularnością cieszą się różne masaże. Pozwalają odprężyć się i pozbyć napięcia. W kosmetologii stosowana jest endermologia polegająca na mechanicznym masażu z dodatkowym podciśnieniem. Podczas takiego masażu stymulowane są tkanki skóry do szybszej regeneracji i odnowy biologicznej.

Masaż z podciśnieniem wykonywany w gabinetach kosmetycznych 

endermologia łódźPozwala to na pozbycie się wszelkich niedoskonałości i nierówności skóry, a także poprawienie sprężystości i elastyczności tkanki. W walce z cellulitem często stosowana jest endermologia Łódź w ofercie wielu gabinetów kosmetycznych zabieg wykonuje z użyciem nowoczesnego sprzętu. Dzięki użyciu podciśnienia masaż jest bardziej wydajny, a stymulowane tkanki szybciej się regenerują. Zabieg stosowany jest w celach kosmetycznych na twarz i ciało, ale także może stanowić skuteczną broń w walce z bólami mięśni, kości i stawów. Może mieć korzystny wpływ na leczenie uszkodzeń więzadeł i ścięgien. Endermologia sprawdza się również w walce ze zmarszczkami i pierwszymi efektami starzenia skóry. Wygładza zmarszczki, poprawia napięcie i sprężystość skóry i tym samym przywraca prawidłowy kontur twarzy. Intensywność masażu zależy od partii ciała. W przypadku twarzy masaż jest delikatny i subtelny, natomiast w okolicach brzucha i ud może być bardziej intensywny i nasycony. Najlepsze efekty uzyskuje się w serii kilku zabiegów. Średni koszt pojedynczego zabiegu to około 100-150 zł.

Podczas zabiegu wykorzystywany jest specjalny kombinezon, w który ubierana jest klientka. Chroni on tkanki przed bezpośrednim działaniem głowicy z rolkami i komorą ssącą. Zabieg jest niezwykle przyjemny i skuteczny, a masaż powoduje miłe odprężenie. W połączeniu ze zdrową dietą i aktywnością fizyczną pozwala uzyskać szczupłą sylwetkę i zdrową, lśniącą i napiętą skórę.