A może na urlop do Białki?

Co roku macie ten dylemat – morze czy góry na wakacje? Cóż, zalet zarówno jednego, jak i drugiego kierunku jest mnóstwo. Wiele zależy od tego, na jaki rodzaj urlopu się nastawiacie. Jedni wybierają opalanie na plaży, inni rowery w lesie, a kolejni górskie wędrówki i podziwianie pięknych widoków. Z pewnością jest w czym wybierać.

Białka Tatrzańska oferuje duży wybór noclegów

noclegi ze śniadaniem białka tatrzańskaOczywiście miłośnicy plaży pojadą nad morze, a wielbiciele żagli na Mazury. Jeśli stawiacie na aktywność fizyczną, to ciekawą propozycją są spływy kajakowe albo wycieczki rowerowe. Osoby kochające spędzać czas na łonie natury często wybierają gospodarstwa agroturystyczne w różnych częściach kraju. Góry również mają wiele do zaproponowania. Czas spędzony na szlakach turystycznych z pięknymi widokami na okolice to z pewnością wspaniałe przeżycie. Poza tym góry zimą to oczywiście narty. Jest jeszcze wiele muzeów, zabytkowych miejsc, termy, parki rozrywki, długo można jeszcze wymieniać. Interesującym kierunkiem jest choćby Białka Tatrzańska. Zimą można jechać tam na narty, latem – powędrować po górach. Do tego jeszcze termy z pięknymi widokami, atrakcje dla dzieci i wiele innych. Baza hotelowa także zachęca do wizyty. Jeśli na przykład chodzi o noclegi ze śniadaniem białka tatrzańska ma sporo ciekawych propozycji. Hotele, pensjonaty czy apartamenty. Widok na góry, ogród z miejscem na ognisko, wypożyczalnia rowerów. To wszystko bez problemu znajdziecie w Białce, jeśli tylko zdecydujecie się spędzić tam urlop.

Białka Tatrzańska daje możliwość spędzenia czasu na łonie natury. Z pewnością można odpocząć od zgiełku dużego miasta i codziennego pędu. Kilka dni w górach dają okazję do oddechu, złapania dystansu i radości z obcowania z przyrodą. A przy okazji możecie również postawić na aktywność fizyczną, bo okoliczne szlaki z pewnością dają taką możliwość.